ATSILIEPIMAI PO KONFERENCIJOS

Konferencijos dalyvių, direktorių ir direktorių pavaduotojų ugdymui, atsiliepimai po rugsėjo 18 d. mūsų darželyje vykusios Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų „Ąžuoliukas” konferencijos „Lyderyste grįsta vadovo ir pedagogo sąveika siekiant vaiko ugdymo(si) sėkmės”.

Jolanta Baltakienė, Rudaminos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” pavaduotoja ugdymui:

Dėkoju Jums ir jūsų kolektyvui už šiltą priėmimą. „Ąžuolėlyje” dirba savo darbą išmanantys ir vaikus mylintys žmonės. Apsilankymas Jūsų įstaigoje, aplinka, edukacinės erdvės mane įkvėpė, suteikė vilties ir teigiamos energijos naujiems darbams. Visiems linkiu sėkmės.”

Snieguolė Mažeikienė, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui:

„Ačiū jums už tokį gražų ir prasmingą bei šauniai suorganizuotą konferenciją. Pamatyti darbo, edukacinių aplinkų pavyzdžiai parodė kaip Jūs puikiai dirbate. Sėkmės ir toliau.”

Bendruomenės vardu – Benjamina Karmazinienė, Tauragės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorės pavaduotoja ugdymui:

„Žmogaus rankos kaip du paukščio sparnai, – kelia dvasią į dideles aukštumas ir dirba nuostabius darbus”.

„Šie žodžiai tinka Jūsų bendruomenės nariams. Ačiū už puikų renginį ir reginį. Jūsų išpuoselėtas „Ąžuolėlis” paliko labai gilius įspūdžius. Labai naudingas S. Neifacho seminaras, nuoširdus dietistės Eglės pasisakymas, mokytojos Redos pristatyta ugdomosios veiklos patirtis ir Jūsų virtuvės darbuotojų paruoštos vaišės! Grįžome su bagažu įspūdžių ir žinių. Gerbiama direktore, Sonia, linkime Jums ir toliau „auginti”, puošti „Ąžuolėlį”. Sveikatos, sėkmės Jums ir Jūsų komandai. AČIŪ!