Tėvų atsiliepimai

TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū, kad organizuojate „Ąžuolėlio gudročių“ ! Visada smagu prisijungti prie tokių gerų iniciatyvų. Jūsų dėka mūsų vaikai auga gudresni.

Indrė Benevičienė, UAB „Žali žali“ įkūrėja, 2019.03.04

…………………………………………………………………………………………………………..

Labai šaunus konkursas „Ąžuolėlio gudročius“ ! Originalios, smagios, o tuo pačiu ir ne pačios lengviausios užduotys.  Ačiū organizatoriams!

Rita Michmel, 2019.03.04

………………………………………………………………………………………………………………

Vaikučių pasirodymas buvo linksmas ir nuotaikingas. Auklėtoja šaunuolė: įtraukė visus vaikučius į spektaklį. Vaikučiai mokomi būti kūrybingi ir savarankiški.

Žydrūnas Narjauskas, 2018.03.27


Patiko veikla grupėje – vaikai šaunuoliai! Namie jaučiasi, ką vaikas išmoksta darželyje. Jis mėgsta pats pasisakyti, ką veikė per dieną, ką išmoko. Patys bandom jį namie mokinti, kad būtų lengviau ir geriau vaikui, kad nebūtų jam viskas nauja ir neaišku. Jam patinka eiti į darželį ir darželis jam šventė, o ne bausmė. 
Ačiū auklėtojoms, kad rūpinasi mūsų vaikais.

Vilius Valiulis, 2018.03.16


Auklėtojo darbas su vaikais organizuotas, įdomus. Vaikams viskas išsamiai paaiškinama, jeigu padaro klaidą. Prie kiekvieno vaiko prieinama, paaiškinamos suprantamai užduotys. Pristatyta profesija buvo puikiai pateikta, tiek vizualiai, tiek praktiškai: pačiupinėjant, kas vaikams ypač svarbu. Išsamus profesijos pristatymas vaikams tikrai patiko (stebint iš šono).
Ačiū auklėtojoms už puikų darbą su vaikais. O mamai už puikų pristatymą savo profesijos, nes mano dukrai tai labia patiko!

Martynas Karpavičius, 2018.02.19


Auklėtoja padarė puikią įžangą apie profesijas. Vaikų dėmesys buvo valdomas ir jie įsitraukė į diskusiją. Kadangi pristačiau savo profesiją, savo darbą vertinti sunku. Labai tikiuosi, kad vaikus pavyko sudominti. Tikiuosi, kad ir suaugusiems buvo įdomu.

Daiva Vadlugienė, 2018.02.19


Veikla vertinu labai gerai, vaikams buvo įdomu. Įdomus profesijos pristatymas, vaizdinė, praktinė medžiaga. Rusnė labai noriai eina į darželį, jai patinka čia ir daug pasakoja namuose, ką veikė.
Ačiū auklėtojoms už puikų darbą. Kai vaikas nenori išeiti iš darželio, tai daug pasako, kad jam viskas čia yra gerai!

Laura Grilauskienė, 2018.02.19


Smagu buvo sudalyvauti bendroje veikloje su grupės vaikais. Auklėtoja šauniai pasiruošė, papasakojo apie Užgavėnių šventės prasmę, tradicijas. Kartu žaidėm žaidimą ratelyje, gaminome kaukes. Vaikams buvo smagu dalyvauti veikloje kartu su tėveliais.
Ačiū už smagią veiklą tiek vaikams, tiek tėveliams!

Rita Michmel, 2018.02.07


Labai smagu buvo kartu su vaikais daryti kaukes. Kartu su vaikais iš auklėtojos išgirdome apie Užgavėnių šventės tradicijas.
Ačiū už smagią valandėlę su vaikais.

Dainius Lesevičius, 2018.02.07


Užsiėmimas buvo įdomus, žaismingas, auklėtoja puikiai valdė vaikų dėmesį. Labai smagus pasisveikinimas kūno dalimis.

Vaida Pocevičienė, 2018.01.30


Vaikučiai atrodė labai laimingi, susidomėję vykstančia veikla. Labai įdomūs žaidimai, pokalbiai, kur visi vaikučiai gali patys išbandyti, pasamprotauti pasirinkta tema.

Ieva Marozienė, 2018.01.30