Tėvų atsiliepimai

Baigiantis mokslo metams ir dukrai jau paliekant šį puikų darželį, norime padėkoti Jums ir Jūsų kolektyvui už indėlį ugdant mūsų dukrytę Ievą. Prieš metus žadėjote, kad Jūsų darželio tikslas – išleisti vaikučius į mokyklą socialiai pasiruošusius ir skaitančius. TIKRAI taip ir įvyko. Dukra puikiai jaučiasi, savarankiškai skaito.

Žinoma, tai yra didžiulis Mokytojų indėlis! Nuoširdžiai dėkojame puikioms „Sumaniųjų žiniukų akademijos“ pedagogėms – Redai Ančerienei ir Vaidai Krūvelienei – už  jų atsidavimą ir pastangas ruošiant mūsų dukrą pirmai klasei. Po metų, praleistų „Sumaniųjų žiniukų akademijoje“, stebime akivaizdų proveržį dukros gebėjimuose. Esame ramūs tikėdami, kad Ieva gavo puikius pradmenis sėkmingam mokymuisi. Sėkmės Jums!

Rasa ir Robertas Daugėlai

 

Natalijai Kamandulienei už nepaprastą sugebėjimą ramiai, tolerantiškai, geranoriškai, su vidine meile, profesionalumu, atidumu, begaline kantrybe, motiniška šiluma perteikti vaikui ir jo tėvams ugdymosi ir moralines vertybes. DIDŽIAUSIAS DĖKUI!

Rasa Grubevičiūtė

 

Irenai Gulbinienei už vaikučių vidinės valios ugdymą, savarankiškumo pamokas ir dar laiko atradimą pasaulio pažinimui, pasakoms, lopšinėms, dainelių mokymui.

Vėjos mama Rima

 

Nijolei Rudminienei už kasdieninį vaikų ugdymą, motinišką rūpestį ir globą. Ačiū už tai, kad Pranciškus noriai eina į darželį. Ačiū už grupės jaukumą ir kūrybines erdves.

Vilija ir Artūras Šlopšniai

 

Direktorei Soniai Makaveckienei už tvarkingą darželį, ugdymui skiriamą indėlį. Ačiū už stabilumą, užtikrinamą veiklų ir resursų teisingą paskirstymą. Tikiuosi, kad čia gera ne tik mūsų vaikams, bet ir dirbančiam personalui.

Vilija ir Artūras Šlopšniai

 

Jūratei Gurkšnienei už begalinį atsidavimą savo darbui. Tai Aukėtoja, Mokytoja iš didžiosios raidės. Labai džiaugiamės, kad turėjom galimybę ją pažinti.

Kristina Urbanavičienė

 

Redai Ančerienei už ramybę, už padrąsinimą, už žinias ir už gerą žodį. 

Igno mama Irma

 

Mokytojai Inesai Kulvecienei ir mokytojos padėjėjai Gintarei Staniulienei  už rūpestį, kantrybę, už tai, kad vaikas su džiaugsmu eina į darželį kaip į namus.

Asta Gečienė

 

Meninio ugdymo mokytojai Jolantai Pyragaitei už nuostabius pasirodymus.

Mykolas Bartusevičius su mama Raimonda

 

Kristinai Pilitauskienei už kantrybę mokant mūsų dukrą skaityti ir rašyti, ką ji išmoko daryti per palyginus trumpą laiką. Už pagalbą Austėjai adaptuojantis naujoje grupėje. Ačiū už įdomias parodėles ir smagias, meniškas užduotėles bei veiklas vaikams. Taip pat pastebėjome, kad dukra išmoko labiau susikaupti ir užbaigti pradėtus darbelius. O didžiausias džuagsmas yra girdėti iš vaiko, kad myli savo mokytoją.

Ineta Steponavičiūtė-Bortnikė

 

Mokytojoms Erikai Sakevičiūtei, Jolantai Pyragaitei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už nuolatinį rūpestį mūsų grupės vaikais. Nuostabiausios mokytojos, kokias tik galėjome turėti. Ačiū Jums už viską.

Jūratė Treikauskienė

 

Jurgitai Miškinienei už Jūsų visokeriopą pagalbą tiek mokytojoms, tiek vaikučiams. Tikiu, kad Jūsų santūrumas bei ramus balsas padėjo „susitvardyti“ ne vienam neklaužadaiJ. O savo „budėjimo“, kai galės eiti su Jurgita atnešti valgyti, Karolis laukia kaip šventėsJ. O jau merginų kasų bei šukuosenų grožiai! Dukra, kuri jau seniai nebelanko darželio, Jurgitos šukuosenas dažnai prisimenaJ. Ačiū Jums už nuoširdų darbą bei meilę vaikams!

Rita Michmel

 

Vaidai Krūvelienei už gerą nuotaiką grupėje, už padrąsinimą, už draugystę, už sėkmę bandant kažką naują. 

Igno mama Irma

 

Irenai Gulbinienei ir Linai Diržiuvienei už Jūsų rūpestį, gerumą, rodomą dėmesį mūsų vaikams!

Silva Čižikienė

 

Neringai Kučinskienei už rūpestį, ugdymą, naujoves, už dėmesį kiekvienam vaikui.

Ingrida Šidlauskienė

 

Natalijai Kamandulienei už meilę savo darbui, atsakingumą, atsidavimą, rūpestį kiekvienu vaiku, nuolatinę šypseną, informacijos perdavimą ir t.t.

Vilma Lisauskė

 

Kristinai Malinauskienei už kantrybę dirbant su ne pačiu ramiausiu berniuku, už mokėjimą sudominti, už didelį entuziazmą organizuojant bei dalyvaujant įvairiose veiklose, o svarbiausia – už svarų indėlį į vaiko ugdymą, tobulėjimą, saviraišką. Galbūt užaugę vaikai to ir neprisimins, bet mes, tėvai, būsim visada dėkingi Jums už tai!

Rita Michmel

 

Liudai Jarienei už draugystę su Ignu, už pagalbą, už supratingumą ir už tvirtą žodį „Viskas bus gerai“.

Igno mama Irma 

 

Daivutei Rimkevičienei, kad duoda valgyti mėsytės su daržovėmis, kad prižiūri ir yra gera (Mykolas). Labai dėkoju už gerumą, kuriuo dalinatės su vaikais.

Mykolas Bartusevičius su mama Raimonda

 

Natalijai Kamandulienei už prižiūrėjimą ir kad moko (Mykolas). Ačiū už meilę, kantrybę, gerumą ir kad esate!

Mykolas Bartusevičius su mama Raimonda

 

Inesai Kulvecienei už gerą nuotaiką pasitinkant ir išlydint vaikus kiekvieną dieną, už fizinio aktyvumo skatinimą, už iniciatyvumą.

Jolanta Juozaitienė

 

Natalijai Kamandulienei, Daivutei Rimkevičienei, Monikai Vaikšnorienei, Marijai Jonaitiene už vertybes, nuoširdumą, supratingumą, rūpestingumą bei nuoširdų įdėtą darbą į vaikus. Didelis žodis AČIŪ!

Eglė Simokaitytė

 

Natalijai Kamandulienei už pačią didžiausią kantrybę, už supratingumą, už teisingą požiūrį į vaikų auklėjimą.

Gretos mama Aistė Šuklevičienė

 

Mokytojai Erikai Sakevičiūtei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už nuoširdų darbą su vaikučiais, už begalinį švelnumą, už meilę vaikams. Dominykas vis kartoja namuose, jog labai myli Eriką. Gera palikti vaiką tokioms nuostabioms mokytojoms .

Dora Gailienė

 

Daivai Rimkevičienei už kasdienį rūpestį ir pagalbą. Tautvydas ypač dėkoja už pagalbą apsirengti/ nusirengti. Sakė – ir už atnešamą maistą. Tautvydas visada jautėsi saugus šalia. Ypač mokytojų kaitos kontekste buvo itin prisirišęs prie Daivutės (taip ir vadina). AČIŪ!

Tautvydas ir tėveliai

 

Irenai Gulbinienei už gražias pasakas, už meilę, švelnumą ir rūpestį mažiausiais. Už tai, kad priglaudžiat ir guodžiat suskaudus kojai, rankai ar širdelei. AČIŪ ir mokytojos padėjėjai Sonatai Butanavičienei už rūpestį ir pagalbą.

Kasparo tėtis Dainius

Natalijai Kamandulienei už nuolatinį, neišblėstantį ir nuoširdų rūpestį. Už labai įdomius, tuo pačiu ir naudingus, kūrybinės veiklos projektus. Už šiltą pasitikimą kasdien. Už pozityvų požiūrį į vaiką ir jo charakterį. Esame dėkingi už kiekvieną dieną. Tautvydas mokytoją labai myli, o mes, tėvai, labai vertiname! AČIŪ!

Tautvydas ir tėveliai

 

Linutei Diržiuvienei ir mokytojos padėjėjai Sonatai Butanavičienei už kantrybę, šilumą, gerumą, rūpestį, apkabinimus ir nuraminimus.

Vėjos mama Rima

 

Mokytojoms Erikai Sakevičiūtei, Jolantai Pyragaitei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už Jūsų kantrybę, geras emocijas, mūsų vaikučių auklėjimą ir ugdymą.

Luknės teveliai

 

Monikai Vaikšnorienei už neįtikėtinai greitą „įsiliejimą“ į grupės gyvenimą. Už visada papasakotus dienos nutikimus. Už šiltą šypseną, rūpestį ir draugystę!. AČIŪ!

Tautvydas ir tėveliai

 

Marijai Jonaitienei už šypsenas ir nuoširdų bendravimą ir su vaikučiais, ir su tėvais kaskart susitikus! AČIŪ!

Tautvydas ir tėveliai

 

Jūratei Gurkšnienei už meilę vaikams. Visiems tėvams svarbiausia, kad darželyje jų vaikas būtų saugus ir jaustųsi mylimas. Ši auklėtoja truputį mama, truputį mokytoja ir truputį geriausia draugė.

Dorotėja Pagojūtė ir tėveliai

 

Erikai Sakevičiūtei už sugebėjimą pastebėti kiekvieną vaiką, už kantrybę, už draugiškumą vaikams ir tėveliams, už draugystę su mūsų vaiku, už smagias Kristupo akimirkas darželyje, už jaunystės polėkį, už šypsenėlę!

Kristupo mama Eglė ir tėtis Ridas

 

Monikai Vaikšnorienei už kūrybiškumą, draugišką bendravimą, pagarbą, atidumą, idėjas, puikias nuotraukas!

Jūratė Bagdonaitė-Pašilienė

 

Mokytojoms Erikai Sakevičiūtei, Jolantai Pyragaitei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už dėmesį kiekvienam vaikui, šiltą bendravimą, atsakomybės ir drausmės mokymą. Už vaikučių palaikymą visose srityse, padrąsinimą, kai nepasiseka.

Asta Stankevičienė

 

Monikai Vaikšnorienei už skleidžiamą bei dalinamą šilumą mūsų vaikams. Nors prisijungėte prie mūsų grupės ne taip seniai, tačiau nuo pat pirmos dienos vaikai Jus pamėgo. Ačiū už labai įdomias iniciatyvas (karo savanoriai, kelionė į taromatą, daigelių auginimas) – įspūdžiai sūnui išliko ilgam. Nuoširdi padėka Jums už kantrybę, už visokeriopą ugdymą.

Rita Michmel

 

Mokytojoms Neringai Kučinskienei, Sandrai Lepševičienei ir mokytojos padėjėjai Ingai Nėniuvienei už turiningą laiką vaikui, už pastangas kuriant vaidinimus su jauniaisiais talentaisJ.

Martynas Karpavičius

 

Mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už šeimynišką rūpinimąsi vaikais, už pagarbą kiekvienam vaikui, už Jūsų nuoširdumą, už Kristupo šypsenėlę!

Kristupo mama Eglė ir tėtis Ridas

 

Mokytojai Jūratei Gurkšnienei, mokytojos padėjėjai Eglei Simokaitytei už šilumą, kūrybą, sunkų darbą auklėjant, skiepijant vertybes mažiesiems Lietuvos piliečiams, už kantrybę ir už kasdienius stebuklus, kuriuos Jūs kuriate.

Kovydo tėveliai

 

Mokytojoms Erikai Sakevičiūtei, Jolantai Pyragaitei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už rūpestį, supratingumą, profesionalų vaikų problemų sprendimą, originalumą, švelnumą, atvirumą, žaidimus, kūrybines veiklas. Aš labai džiaugiuosi jog „lapiukai“ turi TOKIAS SUPER „Lapes“.

Rimgailė Gvildė

 

Monikai Vaikšnorienei už kūrybiškumą, draugišką bendravimą, pagarbą, atidumą, idėjas, puikias nuotraukas!

Jūratė Bagdonaitė-Pašilienė

 

Didelis AČIŪ Jūratei Gurkšnienei už vertybes – nuoširdumą, meilę, supratimą, paprastumą ir ramybę, kurias puoselėja vaikams. Eglei Simokaitytei už švarą, tvarką ir pagalbą vaikams.

Daiva Ptašnikienė

 

Astai Lenkauskienei už vaikų mokymą būti tvarkingais, atsakingą elgesį su savo ir darželio daiktais, inventoriumi. Ačiū už kiekvieną dieną švarią grupę, šiltą maistą, užrištus batukus, nuvalytą nosytę. Už dalyvavimą kartu visur ir visada.

Vilija ir Artūras Šlopšniai

 

Jūratei Gurkšnienei (be proto, be krašto), Eglei Simokaitytei, Aušrai Stragienei už kantrybę, atsidavimą ir rūpestį mūsų inoringąją MilduteJ. Už laiką ir mažų-didelių dalykų mokymą!

Mirbakų šeimyna

 

Kiemo prižiūrėtojui Algimantui už žydinčias gėles, tvarkingą kiemą.

Vilija ir Artūras Šlopšniai

 

Marijai Jonaitienei už jaunatvišką energiją skiriamą mūsų vaikams. Ačiū už kūrybingas, sudominančias, lavinančias užduotis. Vaikai laimingi, kai mokytoja tampa futbolo, ar kitų žaidimų komandos nare. Ačiū už iškylas į gamtą.

Vilija ir Artūras Šlopšniai

 

Jūratei Gurkšnienei ir Eglei Simokaitytei už nuoširdų darbą su vaikais, už meilę jiems, už rūpestį jų gerove, už naujai išmoktus dalykus. Gera palikti vaikus tokioms nuostabioms auklėtojoms.

Dora Gailienė

 

Mokytojoms Erikai Sakevičiūtei, Jolantai Pyragaitei ir mokytojos padėjėjai Linutei Maulienei už nuolatinį rūpestį, už kantrybę, už auklėjimą ir ugdymą, už vaikų geras emocijas ir norą kasryt keliauti į darželį su šypsena. Už nuolatines keliones gamtoje ir nuotraukų pasidalinimu su tėvais. Didelis AČIŪ už viską.

Lina Mykolaitienė

 

Mokytojai Sandrai Lepševičienei ir mokytojos padėjėjai Ingai Nėniuvienei už auklėjimą, užsiėmimus, gerą, smagų laiką mūsų vaikučiams.

Ingrida Šidlauskienė

 

Ačiū, kad organizuojate „Ąžuolėlio gudročių“ ! Visada smagu prisijungti prie tokių gerų iniciatyvų. Jūsų dėka mūsų vaikai auga gudresni.

Indrė Benevičienė, UAB „Žali žali“ įkūrėja, 2019.03.04

 

Labai šaunus konkursas „Ąžuolėlio gudročius“ ! Originalios, smagios, o tuo pačiu ir ne pačios lengviausios užduotys.  Ačiū organizatoriams!

Rita Michmel, 2019.03.04

 

Vaikučių pasirodymas buvo linksmas ir nuotaikingas. Auklėtoja šaunuolė: įtraukė visus vaikučius į spektaklį. Vaikučiai mokomi būti kūrybingi ir savarankiški.

Žydrūnas Narjauskas, 2018.03.27

 

Patiko veikla grupėje – vaikai šaunuoliai! Namie jaučiasi, ką vaikas išmoksta darželyje. Jis mėgsta pats pasisakyti, ką veikė per dieną, ką išmoko. Patys bandom jį namie mokinti, kad būtų lengviau ir geriau vaikui, kad nebūtų jam viskas nauja ir neaišku. Jam patinka eiti į darželį ir darželis jam šventė, o ne bausmė. Ačiū auklėtojoms, kad rūpinasi mūsų vaikais.

Vilius Valiulis, 2018.03.16

 

Auklėtojo darbas su vaikais organizuotas, įdomus. Vaikams viskas išsamiai paaiškinama, jeigu padaro klaidą. Prie kiekvieno vaiko prieinama, paaiškinamos suprantamai užduotys. Pristatyta profesija buvo puikiai pateikta, tiek vizualiai, tiek praktiškai: pačiupinėjant, kas vaikams ypač svarbu. Išsamus profesijos pristatymas vaikams tikrai patiko (stebint iš šono).
Ačiū auklėtojoms už puikų darbą su vaikais. O mamai už puikų pristatymą savo profesijos, nes mano dukrai tai labia patiko!

Martynas Karpavičius, 2018.02.19

 

Auklėtoja padarė puikią įžangą apie profesijas. Vaikų dėmesys buvo valdomas ir jie įsitraukė į diskusiją. Kadangi pristačiau savo profesiją, savo darbą vertinti sunku. Labai tikiuosi, kad vaikus pavyko sudominti. Tikiuosi, kad ir suaugusiems buvo įdomu.

Daiva Vadlugienė, 2018.02.19

 

Veikla vertinu labai gerai, vaikams buvo įdomu. Įdomus profesijos pristatymas, vaizdinė, praktinė medžiaga. Rusnė labai noriai eina į darželį, jai patinka čia ir daug pasakoja namuose, ką veikė.
Ačiū auklėtojoms už puikų darbą. Kai vaikas nenori išeiti iš darželio, tai daug pasako, kad jam viskas čia yra gerai!

Laura Grilauskienė, 2018.02.19

 

Smagu buvo sudalyvauti bendroje veikloje su grupės vaikais. Auklėtoja šauniai pasiruošė, papasakojo apie Užgavėnių šventės prasmę, tradicijas. Kartu žaidėm žaidimą ratelyje, gaminome kaukes. Vaikams buvo smagu dalyvauti veikloje kartu su tėveliais.
Ačiū už smagią veiklą tiek vaikams, tiek tėveliams!

Rita Michmel, 2018.02.07

 

Labai smagu buvo kartu su vaikais daryti kaukes. Kartu su vaikais iš auklėtojos išgirdome apie Užgavėnių šventės tradicijas.
Ačiū už smagią valandėlę su vaikais.

Dainius Lesevičius, 2018.02.07

 

Užsiėmimas buvo įdomus, žaismingas, auklėtoja puikiai valdė vaikų dėmesį. Labai smagus pasisveikinimas kūno dalimis.

Vaida Pocevičienė, 2018.01.30

 

Vaikučiai atrodė labai laimingi, susidomėję vykstančia veikla. Labai įdomūs žaidimai, pokalbiai, kur visi vaikučiai gali patys išbandyti, pasamprotauti pasirinkta tema.

Ieva Marozienė, 2018.01.30