Tradicinė sporto šventė „Mažųjų 100 – mečio žaidynės“

Gegužės 28 dieną Kauno r. Noreikiškių lopšelyje – darželyje „Ąžuolėlis“ praūžė kasmetinė tradicinė sporto šventė ,,Mažųjų 100 – mečio žaidynės“. Sporto šventė buvo skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti, tad visi mažieji sportininkai, jų auklėtojos ir tėveliai buvo pasipuošę Lietuvos tautine atributika. Sporto šventės metu vaikai turėjo galimybę aktyviai sportuoti ir išbandyti tokias mylimas lietuvių sporto šakas, kaip krepšinis, tinklinis, futbolas, galiūnų sportas, virvės traukimas ir kt.

Šventė tradiciškai prasidėjo įstaigos vėliavos įnešimu, kurią, skambant iškilmingam maršui, įnešė vienas iš darželio ugdytinių. Sporto šventės atidarymo metu sužavėjo įvairūs vaikų ir jų mokytojų sportiniai pasirodymai. Mažieji sportininkai darniai judėjo zumbos ritmu, mokėsi kovos menų kartu su capoeira treneriais bei atliko puikią ir ritmingą mankštą prieš pradėdami sportuoti ir rungtyniauti. Džiugu, jog šventėje apsilankė Akademijos miestelio seniūnas, kuris pasveikino visus mažuosius sportininkus ir palinkėjo gražių sporto pasiekimų ateityje. Šiais metais sporto šventėje aktyvumu, energija ir entuziazmu spinduliavo svečiai iš Vilkaviškio ,,Eglutės“, Rokų ,,Rokučio“, Kauno miesto ,,Gintarėlio“ darželių bei Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ skyriaus sportininkų komanda.

     Pasibaigus sporto šventei visų dalyvių laukė apdovanojimai ir vaišės. Kiekvienas dalyvavęs sportinėse rungtyse galėjo jaustis kaip tikras čempionas, nes juk svarbiausias dalykas šiose sportinėse žaidynėse buvo ne laimėti, bet dalyvauti ir ne nugalėti, bet garbingai kautis.