Tarptautinėje konferencijoje „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“ mūsų įstaigai įteikta švietimo ir mokslo ministrės padėka ir 2018 m. mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojo atminimo lentelė

Spalio 18 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko 6-oji tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.  

Organizatorių vardu dalyvius pasveikino VU Botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius, Švietimo ir mokslo ministerijos vyriausioji specialistė Aušra Birietienė.  

Į  konferenciją vyko Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto vyriausioji specialistė Sondra Pakalnienė, Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis” direktorė Sonia Makaveckienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Bonkevičiūtė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Malinauskienė.

Apdovanojimus edukacinių erdvių konkurso nugalėtojams įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos vyriausioji specialistė Aušra Birietienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro mokymų vadovė Stasė Mameniškienė ir gamtininkas ekologas Almantas Kulbis.

Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais buvo pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų geroji patirtis, kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si). Stendinį pranešimą pristatė mūsų įstaigos direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Bonkevičiūtė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Malinauskienė.

Renginį inicijavo – Švietimo ir mokslo ministerija, organizuoja – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas. 

Daugiau skaitykite LMNŠC  puslapyje.