Su rugsėjo 1-ąja!

Labai laukiame mūsų mažųjų draugų, sugrįžtančių ir naujai pradedančių lankyti mūsų darželį, jau rytoj, rugsėjo 1 d.!

Vaikučius atveskite (vienas lydintis suaugęs asmuo) 7.30-9.00 val. Jūsų lauksime jau prie darželio vartelių, tad tikrai būsite informuoti, kur eiti (naujai atvykę). 

Kadangi ryt planuojame daugiau laiko praleisti lauke, prašome pasirūpinti tinkama vaikučių apranga laukui. Naujai atvykstantys nepamirškite vaikučiams atnešti vidaus avalynės (ji turi būti patogi, užsegama, nekristi nuo kojytės). Ko daugiau reikės, Jus informuos grupės mokytojos.

Mes pasirūpinsime šventine vaikučių nuotaikia ir emocijomis kiekvienoje grupėje atskirai! Rugsėjo 1 d. bendra šventė visai darželio bendruomenei nebus organizuojama.

NAUJAI ATVYKUSIŲ (DAR NELANKIUSIŲ MŪSŲ DARŽELIO) VAIKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI

  • Rugsėjo 1 dieną į darželį vaiką turėtų atlydėti vienas asmuo dėvintis nosį ir burną dengiančią kaukę. Darželio teritorijoje laikykitės saugaus atstumo, nesiburiuokite, saugokite save ir kitus.
  • Jūsų lauksime lauke, prie administracijos įėjimo (2 korpusas): lauke pažymėsime vaiko atvykimą ir pamatuosime jo temperatūrą.
  • Vaikai nuo ryto iki pusryčių bus savo grupės lauko aikštelėje. Pusryčius ( 9 val.) vaikai pavalgys grupėje su mokytoja ir mokytojos padėjėja. Pavalgę vėl grįš į lauko žaidimų aikštelę. Lauke turėsite galimybę susipažinti su mokytojomis, jų padėjėja grupės vaikais ir jų tėvais. Lauke būsime iki 12 val. Vaikai su mokytoja ir mokytojos padėjėja eis pietauti į grupę (12-13 val.). Vaikai gali likti darželyje miegoti pietų miego ir iki grupės darbo pabaigos.
  • Rugsėjo 2 dieną į darželį pateksite pagal visame darželyje galiojančią tvarką, kuri kabo ant Jūsų grupės durų.