PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“

Mūsų įstaigoje užsibaigė „Lietuvos mažųjų žaidynių“ I etapas.  Žaidynėse dalyvavo visos grupės:  lopšelio, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės.

Šių metų vasario 5 d. – gegužės 11 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas projektas  „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Projektas vykdomas III etapais. 

Antrojo etapo metu 6 vaikų ir 2 pedagogų komanda varžysis miesto atkrintamosiose rungtynėse, dėl teisės atstovauti savo miestą balandžio 6 d. – gegužės 11 d. Palangoje, Alytuje, Jonavoje ir Panevėžyje vyksiančiuose finaliniuose festivaliuose.