PASYFO – personalinė alergijos simptomų prognozės programėlė

Pastaruoju metu alergija pažeidžia vis daugiau žmonių ir blogina jų gyvenimo kokybę, todėl e. sveikatos įrankiai yra svarbūs savarankiškai asmens sveikatos stebėsenai.

Šią nemokamą programėlę sukūrė Šiaulių universiteto, Latvijos universiteto, Suomijos meteorologijos instituto ir Vienos medicinos universiteto tarptautinė mokslininkų komanda. Asmeninė alergijos simptomų prognozė buvo sukurta Lietuvos ir Latvijos teritorijoms. Galite gauti tik Jums tinkančią informaciją, paremtą Jūsų alergijos simptomais. Personalizuotos informacijos gavimui Jūs turite prisijungti prie Žiedadulkių dienoraščio. Jei dar neturite paskyros, galite užsiregistruoti programėlėje anonimiškai arba nurodant savo vardą. Pabandykite! Tai paprasta!

Ši programėlė taip pat suteikia ir informacijos apie žiedadulkių krūviai, kuri apskaičiuojama pagal alergeninių žiedadulkių prognozių duomenis. Pateikiamos beržo, žolių, ambrozijos žiedadulkių prognozės, taip pat ir alergeninių žiedadulkių sezono charakteristikos. Papildomai pateikiama informacija apie oro kokybę (SO2, NO, NO2, O3, PM2.5 ir PM10).

Programėlėje pateikta informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui ir negali pakeisti alergijos diagnozės, kurią atlieka gydytojas. 

Programėlės savybės:
* Padeda daugiau sužinoti apie Jūsų alergijos simptomus
* Teikia personalinę alergijos simptomų prognozę
* Leidžia palyginti asmeninius alergijos simptomus su žiedadulkių koncentracija ore
* Parodo žiedadulkių krūvį
* Teikia informaciją apie oro kokybę
* Yra enciklopedija apie alergeninius augalus
* Paprasta naudotis ir suprasti
* Nemokama ir nėra jokių papildomų mokesčių

Daugiau informacijos: www.pasyfo.lt, www.pasyfo.lu.lv