MOKYTOJO DIENA

Mokytojo dieną mūsų darželyje paminėjome susibūrę į meninio ugdymo salę, kur visus mokytojus dainomis, šokiais ir eilėmis sveikino darželio priešmokyklinukai.  Sveikinimo žodį tarė Kauno r. Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis” tarybos narė Kristina Sindarienė, direktorė Sonia Makaveckienė. 

Nuotaikinga vaikų programėlė džiugino visas susirinkusias mokytojas:  skambant muzikai „Išminčių miestelio” grupės vaikai kartu su neformaliojo ugdymo mokytoja Silva Čižikiene parodė „Ąžuoliuko mankštą”, akomponuojant meninio ugdymo mokytojai Jolantai Pyragaitei linksmai pliauškėjo šokdami lietuvių liaudies šokį „Pliauškutį”. „Sveikatos ABC” grupės priešmokyklinukai pritariant logopedei Jolantai Skrodenienei lumzdeliu ir meninio ugdymo mokytojai Jolantai Pyragaitei pianinu smagiai trepsėjo dainuodami lietuvių liaudies dainą „Polka tinka kiekvienam”.

Džiugu, kad šventėje sulaukėme ir mūsų ilgametės darželio mokytojos Natalijos Kamandulienės, kuri savo didele ir vertinga patirtimi, palaikančiu žodžiu ir patarimu visuomet randa kelią į kolegių širdis.

Direktorė Sonia Makaveckienė kiekvienai mokytojai įteikė po nedidelę atminimo dovanėlę, o direktorės pavaduotojai ugdymui Jurgitai Bonkevičiūtei ir mokytojai metodininkei Redai Ančerienei įteikė Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkas už kūrybišką darbą ir profesinį meistriškumą.

Prie kavos puodelio mokytojos dalinosi šventine nuotaika ir vaikučių pasirodymo įspūdžiais.

Linkime visoms mokytojoms įkvėpimo, kūrybinių idėjų, sveikatos ir ištvermės ugdant mūsų mažuosius!

Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų.  

Johanas Volfgangas Gėtė