Lietuvos mažųjų žaidynių III vietos laimėtojų apdovanojimai

Kovo 14 d.  Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių“ II etapas. Antrojo etapo metu 6 vaikų ir 2 pedagogų komanda varžėsi atkrintamosiose rungtynėse.  Žaidynėse dalyvavo 6 vaikučiai  iš 02, 09 ir  10 grupių. I ir II etapų koordinatoriai- ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inesa Kulvecienė ir neformaliojo ugdymo mokytojas Gytautas Tumasonis paruošė mažuosius sportininkus, kuriems pavyko laimėti III vietą. 

Kovo 27 d. minėtų grupių vaikučiai susirinko į meninio ugdymo salę pasveikinti savo mažųjų draugų: kartu dainavo žaidynių himną, emocingai stebėjo filmuotą medžiagą iš II etapo žaidynių ir entuziastingai plojo kiekvienam iš 6 dalyvių įteikiant medalius ir diplomus.

Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.