Kauno rajono savivaldybės vadovų vizitas

Balandžio 8 d.  mūsų darželio „Ąžuolėlis‘‘ skyriuje lankėsi Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė,  tarybos ir mero sekretoriato vyr. specialistas Antanas Bagdonas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius ir vyr. specialistė Asta Simanauskienė. Svečius  priėmė darželio direktorė Sonia Makaveckienė ir skyriaus vedėja Evelina Valskytė.

Apžiūrėję skyriaus pirmame ir antrame aukštuose įsikūrusio darželio patalpas Kauno rajono savivaldybės vadovai aptarė trečiame ir ketvirtame pastato aukštuose artėjančius pokyčius – pradinės mokyklos-darželio steigimo ir prasidėjusių renovacijos darbų aktualijas.

Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas J. Petkevičius ir vyr. specialistė    A. Simanauskienė vėliau vizitą tęsė darželyje „Ąžuolėlis“, kurio metu pasidžiaugė sumaniai kuriamomis edukacinėmis aplinkomis darželio teritorijoje bei maksimaliai išplėstomis ugdomosiomis erdvėmis pastato viduje.

Darželio direktorė S. Makaveckienė vedėjui ir vyr. specialistei pristatė artimiausius įstaigos planus, kartu diskutavo tobulintinais administraciniais ir kitais klausimais.