INFORMACIJA DĖL PRAŠYMŲ UŽ UGDYMO SĄLYGŲ TENKINIMO IŠLAIDŲ FINANSAVIMO PATEIKIMO

Informuojame, kad jau priimami prašymai, dėl ikimokyklinio amžiaus vaikų, lankančių Kauno miesto savivaldybės biudžetines švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programas, ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų kompensavimo.

Vadovaujantis Kauno rajono savivaldybė tarybos 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimu Nr. TS-416 „Dėl ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų finansavimo 2020 metais“ kompensacija bus teikiama jeigu atitinkate mėnesinio mokesčio kompensacijai gauti nustatytas sąlygas:

  • abiejų tėvų (globėjų) (arba esant tik vienam iš tėvų (globėjų), kai kitas tėvas: miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios, nežinia kur esančiu, neveiksniu, atlieka bausmę įkalinimo įstaigoje, vienam iš tėvų laikinai arba neterminuotai apribota valdžia, tėvai išsituokę ir vaikas gyvena su vienu iš tėvų, kai vaiko gyvenamoji vieta teismo sprendimu yra nustatyta su vienu iš vaiko tėvų) ir vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Kauno rajone iki 2019 m. gruodžio 31 d.;
  • vaikas yra užregistruotas Savivaldybės centralizuoto vaikų priėmimo informacinės sistemos duomenų bazėje iki 2019 m. birželio 1 d. ir yra nepatekęs 2019-2020 mokslo metais į vieną iš pasirinktų Kauno rajono Savivaldybės švietimo įstaigų.

Prie prašymo pridedami dokumentai:

  • mokymo sutartis su Kauno miesto darželiu;
  • kiti reikalingi dokumentai pagal atvejus esant tik vienam iš tėvų (globėjų).

Pagal patvirtintą formą prašymus galima teikti atvykus į Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrių arba užpildžius prašymo formą ir pridėjus būtinus dokumentus pateikti el. paštu.

Patvirtinta prašymo pateikimo  forma https://darzeliai.krs.lt/  naujienų skiltyje.

Prašymus kviečiame teikti Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei Simonai Banionienei adresu: Savanorių pr. 192, Kaunas (310 kab.) arba El. paštas: simona.banioniene@krs.lt;  telefonai pasiteiravimui: (8-37) 798606, +370 672 32423.

Konsultacija dėl ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų finansavimo 2020 metais teikiama kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonas pasiteiravimui: (8-37) 731 680. El. paštas: nijole.jasinaviciene@krs.lt; El. paštas: simona.banioniene@krs.lt;  telefonai pasiteiravimui: (8-37) 798606, +370 672 32423.