Darželyje skamba emocingos „MENO DIENOS”

Mūsų darželyje jau nuo balandžio vidurio skamba ir įvairiausiomis kitomis meno išraiškomis spinduliuoja „MENO DIENOS”. Mišraus amžiaus (3-4 metukų) „Lapiukų” grupėje tėveliai, broliukai ir sesutės įsijautę stebėjo mažųjų artistų spektakliuką „Dangus griūva”. Mažieji stebino ne tik aktoriniais gebėjimais, bet ir ritmo bei muzikos pajautimu, judesio išraiška bei įsijautimu į vaidmenis.

„Drugelių” mažieji artistai emocingai perteikė vasaros laukimo nuotaiką spektaklėlyje „Mes laukiam vasaros”.

„Žemė bunda” – tokiu pavadinimo „Ežiukai” dainelėmis, eilėraštukais ir šokiu budino pavasarį. O Anupro improvizacijos pianinu žavėjo gausiai susirinkusią tėvelių auditoriją. 

„Gandriukų” mažieji prisiminė visus metų laikus dainelėse, muzikinėse-instrumentinėse improvizacijose ir judesio saviraiškoje. Prisimenant rudenį vaikučiai kartu su mokytojomis suvaidino pasakėlę „Ropė”.   O visas pasirodymas taip ir pavadintas – „Metų laikai”. 

“Neregėta, negirdėta pasaka” – štai taip paūgėję „Pelėdžiukai” raiškiai ir žaismingai sukūrė pasakišką atmosferą spektaklį stebėjusių žiūrovių mažose ir didelėse širdelėse.

Sumanūs ir  meniški „Žvirbliukai” atsisveikindami su nerūpestingu siautuliu (juk nuo rugsėjo mėnesio išeina į priešmokyklinę grupę) suvaidino pamokantį ir jausmingą spektaklį “Varniuko draugystė”.

Dar laukia du spektakliukai mūsų „MENO DIENOSE”: pačių mažiausiųjų  – „Skruzdėliukų” spektakliukas „Pasakų kraitelė” ir jau gerokai ūgtelėjusių ir pasiruošusių išeiti į priešmokyklinę grupę „Bitučių” spektakliukas iš tikro gyvenimo – „Bitučių pasaulis”.