BURBULIADIENIS

Vasara jau įpusėjo ir po lietaus tvyrantis aromatas, paukščių nerūpestingas čiulbėjimas ar saulės spinduliuose išsiskleidusiuose kvapniuose gėlių žieduose  bičių dūzgimas primena mums – džiaukimės nuostabiomis vasaros spalvomis, kvapais, garsais ir ta užburiančia laimės emocija. 

Vaikai visuomet yra kuo nors susidomėję, jei aplinkoje randa jų smalsumą patenkinančių veiklų. Burbuliadienį ne tik burbulai žaidė saulės spinduliuose. Mažųjų rankytės godžiai minkė miltus, o baltos nosys ir veidukai darė mus panašius į virtuvės darbštuoles virėjas:) Ir padukams teko išbandymas nugludintais akmenukais ar medžio drožlėmis. O tuo tarpu „žvejai” susikaupę gaudė iš vandens įvairiaspalvius kamuoliukus. 

Ar mokame susikaupti, gražiai susitarti ir visi kartu siekti bendro rezultato? Taip, mes jau tikrai tai mokame! Visa tai įrodėme kartu statydami bokštą ir piešdami bendrą piešinį. 

Kai pasiduodi nešamas muzikos, gali sukurti savo pasakojimą garsais. Ir tai gali būti paprasti akmenėliai ar koks įmantresnis instrumentas:)

Programėlė: Burbuliadienis