Akcijos „Atverkime širdis” Kalėdinis karavanas pasiekė gyvūnėlių globos namus

Kaip ir kiekvienais metais visa darželio bendruomenė – vaikai, pedagogai, tėvai, įstaigos administracija ir nepedagoginis personalas – aktyviai dalyvauja įvairiose akcijose, kuriose prieš didžiąsias metų šventes nori pradžiuginti tuos, kuriems dėmesio ir šilumos trūksta daugiausiai.

Praeitais metais gruodžio mėnesį  organizavome atvirukų parodą-konkursą „GERUMO LAŠELIS IŠ MANO ŠIRDELĖS“. Atvirukus kartu su mūsų įstaigos virtuvės darbuotojų keptais sausainukais dovanojome Akademijos miestelio vienišiems seneliams bei Ežerėlio slaugos namuose gyvenantiems neįgaliems seneliams. Šių metų kovo mėnesį vaikų keramikos darbų parodos-aukojimo akcijos „GIEDA PAUKŠTIS VIRŠ MŪSŲ“  metu surinktos lėšos buvo paaukotos „Maltiečių sriubos“ akcijai.

Šiais metais pakvietėme visus neabejingus prisijungti prie Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus bei Kauno rajono mokinių tarybų jau penktus metus organizuojamos gerumo akcijos „ATVERKIME ŠIRDIS“ ir paaukoti maisto Kauno rajono seniūnijoje esantiems gyvūnų globos namams VšĮ „Penkta koja“ ir VšĮ „Lesė“. „Drugelių“ ir „Bitučių“ grupės tėvelių, vaikučių ir pedagogų atstovai nuo visos įstaigos bendruomenės gruodžio mėnesio pradžioje nuvežė papuoštas ir gausiai prikrautas gyvūnėlių maistu dėžes keturkojams augintiniams.

Akcija „ATVERKIME ŠIRDIS“ apima ir daugiau krypčių į kurias aktyviai įsijungusios yra Kauno rajono mokyklos: Kauno rajono vaikų globos namai, senelių ir socialinės globos namai, lankomi vieniši, socialinės pagalbos prašantys žmonės Kauno rajono seniūnijose, socialiai remtinos bei nelaimės ištiktos šeimos, taip pat mokinių savanorystė  bus vykdoma Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų endokrinologijos skyriuje bei Vaikų onkologijos ir hematologijos centre.

Daugiau skaitykite Lietuvos ryto portale  www.lrytas.lt Vaikų rankos smarkiai įsuko gerumo malūną: akcija išplito po visą pakaunės kraštą

Būkime aktyvūs ir dalinkimės savo gerumu!